kurs

Kurs polega na przedstawieniu różnych funkcji arkusza kalkulacyjnego online

Arkusz kalkulacyjny online

Arkusz kalkulacyjny- wygląd i zastosowanie

Excel - arkusz kalkulacyjny Google

W Arkuszach Google zaprezentujesz dane w atrakcyjnej formie dzięki kolorowym wykresom i diagramom. Wbudowane formuły, tabele przestawne i opcje formatowania warunkowego pozwalają oszczędzać czas i upraszczają wykonywanie najczęstszych działań. Wszystko to bezpłatnie.

Arkusz kalkulacyjny Google jako aplikacja

Zawsze i wszędzie pod ręką

Arkusz jest dostępny również jako aplikacja, którą możesz pobrać na dowolne urządzenie.

Otwieraj, twórz i edytuj swoje arkusze kalkulacyjne, gdzie i kiedy chcesz – na telefonie, tablecie lub komputerze (nawet jeśli nie masz połączenia z internetem). 

Podstawowe funkcje Arkusza Kalkulacyjnego

Podstawowe funkcje Arkusza Kalkulacyjnego

Jest narzędziem które wykorzystuje bardzo dużo funkcji do ułatwienia nam pracy. 

Na filmie przedstawione zostały podstawowe punkcje wykorzystywane przez te narzędzie.

Razem z innymi zrobisz więcej

Razem z innymi zrobisz więcej

W arkuszach Google wiele osób może pracować nad tym samym arkuszem kalkulacyjnym.Praca z innymi osobami w aplikacji Excel Online

Aplikacje Office Online ułatwiają współpracę z innymi osobami, ponieważ wystarczy wysłać łącze do dokumentu zamiast pliku załącznika. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce na przechowywanie wiadomości e-mail i nie trzeba uzgadniać wielu wersji tego samego dokumentu.

Jeśli udostępnisz skoroszyt do edycji innym osobom, będą one mogły pracować nad tym skoroszytem w tym samym czasie, co Ty. Jest to nazywane współtworzeniem. Taka metoda sprawdza się dobrze, jeśli w skoroszycie są gromadzone informacje pochodzące od grupy osób, na przykład lista informacji lub dane projektu grupowego. Nie trzeba już rozsyłać list pocztą e-mail.